Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Rektör Vekili Prof. Dr. Demirtaş ‘4. Bal Tanıtım Günleri’ne Katıldı

Iğdır Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. İbrahim Demirtaş, Iğdır İl Tarım Müdürlüğünün geleneksel olarak düzenlediği  “Bal Tanıtım Günleri” etkinliğinin 4’ünsüne katıldı. Iğdır Vali yolu kurulan stantlarda üreticiler ürünlerini sergilediler. Iğdır’ın endemik bitki çeşitliliği ile dolu olan yaylalarında arıcılık yapan bal yetiştiricilerinin ballarını tanıtmak için etkinlikler düzenlendi stantlar kuruldu. Bu yıl ‘4. Bal Tanıtım Günleri’ programına; […]

Rektör Vekili Prof. Dr. Demirtaş ‘4. Bal Tanıtım Günleri’ne Katıldı
16 Ekim 2020 - 16:15 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. İbrahim Demirtaş, Iğdır İl Tarım Müdürlüğünün geleneksel olarak düzenlediği  “Bal Tanıtım Günleri” etkinliğinin 4’ünsüne katıldı. Iğdır Vali yolu kurulan stantlarda üreticiler ürünlerini sergilediler.

Iğdır’ın endemik bitki çeşitliliği ile dolu olan yaylalarında arıcılık yapan bal yetiştiricilerinin ballarını tanıtmak için etkinlikler düzenlendi stantlar kuruldu. Bu yıl ‘4. Bal Tanıtım Günleri’ programına; Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili H. Engin Sarıibrahim, Iğdır Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. İbrahim Demirtaş,  İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkilileri, kurum ve kuruluş amirleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, birlik temsilcileri, basın mensupları ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.

Program; Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili H. Engin Sarıibrahim’in açılış kurdelasını kesmesinin ardından stantları gezmesi ile son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER