Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Rektör Yardımcısı Demirtaş Somali’de Temaslarda Bulundu

Iğdır Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Demirtaş, gerçekleştirdiği Somali ziyaretinde Üniversiteyle ilgili çeşitli temaslarda bulundu. Rektör Yardımcısı Demirtaş Somali ziyaretinde Türk Büyükelçiliği ve TİKA Temsilciliğini ziyaret etti. Prof. Dr. Demirtaş, Somali’de görevli Türk yetkililerle Iğdır Üniversitesinde eğitim almak için başvuru yapacak Somalili öğrenciler için uygulanacak başvuru süreçleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Rektör Yardımcısı Demirtaş’ın […]

Rektör Yardımcısı Demirtaş Somali’de Temaslarda Bulundu
14 Ekim 2020 - 16:13 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Demirtaş, gerçekleştirdiği Somali ziyaretinde Üniversiteyle ilgili çeşitli temaslarda bulundu.

Rektör Yardımcısı Demirtaş Somali ziyaretinde Türk Büyükelçiliği ve TİKA Temsilciliğini ziyaret etti. Prof. Dr. Demirtaş, Somali’de görevli Türk yetkililerle Iğdır Üniversitesinde eğitim almak için başvuru yapacak Somalili öğrenciler için uygulanacak başvuru süreçleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Rektör Yardımcısı Demirtaş’ın görüşmeleri neticesinde, Somalili öğrencilerin Üniversiteye kabulünde takip edilecek başvuru süreçlerinin çerçevesi çizildi.

Gollis Üniversitesi ile iş birliği detayları görüşüldü

Rektör Yardımcısı Demirtaş Somali temasları kapsamında Gollis Üniversitesini de ziyaret etti. Prof. Dr. Demirtaş’ın Gollis Üniversitesini ziyareti sırasında Gollis Üniversitesi ile Iğdır Üniversitesi arasında imzalanacak iş birliği protokolünün detayları da görüşüldü. İki üniversite arasında imzalanacak olan protokol kapsamında; Üniversite ile Gollis Üniversitesi arasında öğrenci ve akademik personel hareketliliğinin başlatılacağı öğrenildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER