Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Risk Altındaki Gençlerde Öz Farkındalık

SENTYR projesi (Risk Altındaki Gençlerde Öz farkındalık ve Girişimcilik Eğitimi) konsorsiyum üyelerinin (Proje Koordinatörü: NART/Bulgaristan Ortaklığı ile : Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü/Türkiye, Celjski Mladinski Center/ Slovenya, Backslah/ispanya, Business Intuition / Hollanda, Foundation Future For All of Us /Bulgaristan) organize edeceği ‘Daha İyi Bir Gelecek İçin Risk Altındaki Gençleri Güçlendirelim’ isimli konferansa sizleri davet etmekten mutluluk […]

Risk Altındaki Gençlerde Öz Farkındalık
09 Eylül 2019 - 14:15 'de eklendi.

SENTYR projesi (Risk Altındaki Gençlerde Öz farkındalık ve Girişimcilik Eğitimi) konsorsiyum üyelerinin (Proje Koordinatörü: NART/Bulgaristan Ortaklığı ile : Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü/Türkiye, Celjski Mladinski Center/ Slovenya, Backslah/ispanya, Business Intuition / Hollanda, Foundation Future For All of Us /Bulgaristan) organize edeceği ‘Daha İyi Bir Gelecek İçin Risk Altındaki Gençleri Güçlendirelim’ isimli konferansa sizleri davet etmekten mutluluk duyarız. Konferans 24 Eylül 2019 saat 09:00 da İspanya Quart de Poblet şehrinde Kültür Merkezi El casino da gerçekleşecektir. Bir yıllık çalışmanın sonucunda elde edilen projenin fikri çıktıları olan iki metodolojinin tanıtımı ve atölye çalışmaları yapılacaktır. 1- Değerlendirme metodolojisi : Risk altındaki gençleri tanımlamakta gençlik çalışanları ve eğitimciler tarafında kullanabilecek bir metodoloji.
2- Eğitim metodolojisi : Risk altındaki gençlere Öz farkındalık ve Girişimcilik becerileri kazandırma konusunda gençlik çalışanları ve profesyonel eğitimcilere fayda sağlayacak bir metodoloji.
Gençlik çalışanı, eğitimci, gençlik derneği ya da hedef kitlesi gençler olan ilgili kurumlar bu proje kapsamında üretilen bu çalışmalardan faydalanabilir. Sonuçlar ve metodolojiler herkese açıktır web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
(https://sentyr.eu/)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER