Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

ŞEHİT KABİRLERİ ZİYARET EDİLDİ

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü, protokol üyeleri ve şehit aileleri ile birlikte 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Asri Mezarlıkta yer alan Aziz Şehitlerin mübarek kabirlerini ziyaret etti. Program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve akabinde duaların yapılmasıyla başladı. Ziyaretlerde şehitlerimizin ruhlarına fatihalar okunarak kabirlere karanfil bırakıldı. Şehitleri rahmet ve minnetle yad ettiğini ifade eden Vali […]

ŞEHİT KABİRLERİ ZİYARET EDİLDİ
16 Temmuz 2019 - 17:47 'de eklendi.

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü, protokol üyeleri ve şehit aileleri ile birlikte 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Asri Mezarlıkta yer alan Aziz Şehitlerin mübarek kabirlerini ziyaret etti.
Program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve akabinde duaların yapılmasıyla başladı.

Ziyaretlerde şehitlerimizin ruhlarına fatihalar okunarak kabirlere karanfil bırakıldı.
Şehitleri rahmet ve minnetle yad ettiğini ifade eden Vali Ünlü, ”Aziz Şehitlerimiz ve Kahraman Gazilerimiz, cennet vatanımızın bölünmez bütünlüğü için seve seve canlarını feda etti.
Bizlere emanet edilen bu kutsal topraklar üzerinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti Devleti, ilelebet payidar kalacak, kutsal bayrağımız, ebediyen semalarda dalgalanacak, ezanlarımız asla susmayacak.” şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER