Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

Iğdır’da 5 yıl önce PKK terör örgütü tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırı sonucu şehit olan 13 polis, her yıl rahmet ve minnetle anılıyor. Aralık ilçesine bağlı Hasanhan köyü yakınlarında 8 Eylül 2015’te Dilucu Sınır Kapısı’nda görevli polis memurlarını taşıyan minibüs ile koruma görevi yapan otomobilin geçişi sırasında PKK’lı teröristlerce uzaktan kumandalı bomba patlatılması sonucu şehit düşen […]

ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ
07 Eylül 2020 - 19:56 'de eklendi.


Iğdır’da 5 yıl önce PKK terör örgütü tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırı sonucu şehit olan 13 polis, her yıl rahmet ve minnetle anılıyor.

Aralık ilçesine bağlı Hasanhan köyü yakınlarında 8 Eylül 2015’te Dilucu Sınır Kapısı’nda görevli polis memurlarını taşıyan minibüs ile koruma görevi yapan otomobilin geçişi sırasında PKK’lı teröristlerce uzaktan kumandalı bomba patlatılması sonucu şehit düşen 13 polisin şehadetinin üzerinden 5 yıl geçti.

8 Eylül 2015 yılında hain saldırı sonucu şehit olan Polislerimizi,Şehadetlerinin 5. Yılında Rahmetle Anıyoruz.. Mekanları cennet olsun inşallah.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER