Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

SEMA ÜNLÜ HASTA ZİYARETİNDE BULUNDU

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü’nün eşi Sema Ünlü Hanımefendi, dayanışma ve kaynaşma amacıyla sürdürdüğü hane ziyaretleri kapsamında bugün 14 Kasım Mahallesinde ikamet eden Kumtepe ailesinin konuğu oldu. Sema Ünlü Hanımefendi; ziyaretinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının sağladığı evde bakım hizmetlerinden faydalanan ve kronik rahatsızlıkları bulunan Göyçek Kumtepe’nin tedavi süreciyle ilgili aile bireylerinden bilgiler aldı. […]

SEMA ÜNLÜ HASTA ZİYARETİNDE BULUNDU
20 Ağustos 2019 - 18:06 'de eklendi.

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü’nün eşi Sema Ünlü Hanımefendi, dayanışma ve kaynaşma amacıyla sürdürdüğü hane ziyaretleri kapsamında bugün 14 Kasım Mahallesinde ikamet eden Kumtepe ailesinin konuğu oldu.
Sema Ünlü Hanımefendi; ziyaretinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının sağladığı evde bakım hizmetlerinden faydalanan ve kronik rahatsızlıkları bulunan Göyçek Kumtepe’nin tedavi süreciyle ilgili aile bireylerinden bilgiler aldı.
Hanımefendi, ”Ziyaretlerimizle devletimizin şefkat elinin her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğunu hissettirmek istiyoruz. Yaşlılara hürmet etmek bizim geleneklerimizde vardır. Onlara yakınlığımızı göstermek, sorunlarını gidermek ve saygıda kusur etmemek için elimizden geleni yapıyoruz. Yaşlılarımızın ve hastalarımızın güler yüzü bizlere güç veriyor. Hastalık halinde sabır ve şükürle donatılarak yapılan duaların önemini biliyoruz. Rabbim Göyçek teyzemize ve tüm hastalarımıza acil şifalar versin, sağlık ve afiyet içerisinde huzurlu günlerle yaşamayı nasip etsin.” şeklinde konuştu.
Kumtepe ailesi ise Hanımefendi’nin ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER