Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Şerafettin Yiğit : ‘Niyetimiz Hayr, Akıbetimiz de Hayr Olur İnşallah’

Gençlik ve spor müdürü Şerafettin YİĞİT makamının hakkını vererek, geldiği gunden beri ilimiz için hizmetler yapmaktaKonu ile ilgili şerafettin YİĞİT;“Sabah kurumumuzda idareci arkadaşlarımızla yapılan rutin toplantımızın ardından kaymakamlıklarımızı ziyaret ederek gençlik adına birçok istişarelerde bulunduk ve yapabileceklerimizle ilgili projelerimizi anlattık. Devamında sayın Valimizin destek sözünü verdiği SERKA projesi için komşu ilimiz Kars’taki tesislerimizi ziyaret ettik […]

Şerafettin Yiğit : ‘Niyetimiz Hayr, Akıbetimiz de Hayr Olur İnşallah’
06 Şubat 2019 - 13:24 'de eklendi.

Gençlik ve spor müdürü Şerafettin YİĞİT makamının hakkını vererek, geldiği gunden beri ilimiz için hizmetler yapmakta
Konu ile ilgili şerafettin YİĞİT;
“Sabah kurumumuzda idareci arkadaşlarımızla yapılan rutin toplantımızın ardından kaymakamlıklarımızı ziyaret ederek gençlik adına birçok istişarelerde bulunduk ve yapabileceklerimizle ilgili projelerimizi anlattık. Devamında sayın Valimizin destek sözünü verdiği SERKA projesi için komşu ilimiz Kars’taki tesislerimizi ziyaret ettik ve çok kıymetli KYK il Müdürümüz Müseyip abimizin ziyaretiyle de bugünkü yoğun tempomuzu tamamladık. 
IĞDIR halkı bilsinki Gençlik ve spor İl müdürlüğümüzün tüm çalışanlarıyla birlikte bizler bir ekip ruhu içinde; Gençlik adına, spor adına, milli ve Manevi değerlerine bağlı gençliği yetiştirme adına yapacak çok işimiz ve katedecek çok yolumuz olduğunun farkındayız. Durmadan, usanmadan ve de yorulmadan yolumuza da devam edeceğiz.
Niyetimiz hayr, akıbetimiz de hayr olur inşallah.”dedi

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER