Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

‘Şiir Dinletisi’ Yoğun İlgi Gördü

Iğdır Üniversitesi Edebiyat Topluluğunun düzenlediği ‘Şiir Dinletisi’ programı izleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı. Iğdır Üniversitesi Karaağaç Kampüsü 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonunda düzenlenen programa; Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Demirtaş, Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğr. Üyesi Prof. Dr. Murat Ali Karavelioğlu, akademik ve idari personelin yanı sıra öğrenciler de yoğun […]

‘Şiir Dinletisi’ Yoğun İlgi Gördü
26 Aralık 2019 - 12:27 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Edebiyat Topluluğunun düzenlediği ‘Şiir Dinletisi’ programı izleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Iğdır Üniversitesi Karaağaç Kampüsü 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonunda düzenlenen programa; Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Demirtaş, Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğr. Üyesi Prof. Dr. Murat Ali Karavelioğlu, akademik ve idari personelin yanı sıra öğrenciler de yoğun ilgi gösterdi.

Edebiyat Topluluğunun akademik danışmanlığını yapan Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğr. Üyesi Prof. Dr. Murat Ali Karavelioğlu, bir açılış konuşması yaptı. Böyle bir şiir dinletisine öncülük ettiği için mutlu olduğunu ifade eden Karavelioğlu, “Önceleri aktif olmayan bu topluluğumuzu aktif hale getirerek bu şiir dinletisini düzenledik. Bundan sonrada bu tür etkinliklerimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Şiir dinletisinin çok renkli geçtiğini ve emeği geçen herkesi tebrik ettiğini ifade eden Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Demirtaş ise, “Pazartesi günü faaliyete geçecek olan tuz terapi merkezimizde hem şiir dinletisi hem de müziklerinden bu ekibin sorumlu olmasını istiyorum. Çünkü siz bu işi iyi biliyorsunuz” diyerek beğenisini dile getirdi.

Iğdır Üniversitesi final sınavları öncesi öğrencilerin moral ve motivasyonlarını artıran programda, katılımcılar şiir ve müziklerle keyifli bir akşam geçirdi.

Program, teşekkür belgelerinin verilmesinin ardından sona erdi. 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER