Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

“Sokaktan Okula”

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü ve eşi Sema Ünlü Hanımefendi’nin himayelerinde çocuk işçiliği ile mücadele kapsamında ”Sokaktan Okula” sloganıyla yürütülen proje sayesinde Iğdır’da okullarına kazandırılan çocukları, halı sahada polis abileriyle maç yaptı. Vali Ünlü, çocuklarımızın polis abileriyle olan karşılaşmasını çeşitli tezahüratlar eşliğinde izleyerek maç sonunda da evlatlarımıza çeşitli armağanlar verdi. Çocuklarımızı böyle mutlu gördükçe kendisinin […]

“Sokaktan Okula”
27 Haziran 2019 - 17:34 'de eklendi.

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü ve eşi Sema Ünlü Hanımefendi’nin himayelerinde çocuk işçiliği ile mücadele kapsamında ”Sokaktan Okula” sloganıyla yürütülen proje sayesinde Iğdır’da okullarına kazandırılan çocukları, halı sahada polis abileriyle maç yaptı.
Vali Ünlü, çocuklarımızın polis abileriyle olan karşılaşmasını çeşitli tezahüratlar eşliğinde izleyerek maç sonunda da evlatlarımıza çeşitli armağanlar verdi.
Çocuklarımızı böyle mutlu gördükçe kendisinin daha çok mutlu olduğunu ifade eden Vali, ”Hep birlikte el ele vererek evlatlarımızı sağlık ve güven içerisinde büyüteceğiz. Onlar oyun oynayacak, ders çalışacak, çiçekleri koklayacak ve mutlu olacaklar ama çalışmayacaklar. Çocuk işçiliğiyle mücadele kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce gerekli çalışmaları aralıksız sürdürüyoruz.
Yarınımızı inşa edecek olan çocuklarımıza bugünden her fırsatı sunmak boynumuzun borcu. Bugün onları mutlu gördükçe ben daha çok kendimi mutlu htim.” şeklinde açıklamalarda bulundu.Valiye burada İl Emniyet Müdürü Hüseyin Göllüce ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Adem Safa da eşlik etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER