Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

SPOR LİSESİNE SPOR SEVDALISI MÜDÜR

Iğdır’da bir çok okulunda görev yapan Sayın Ayhan TAŞTAN Iğdır spor lisesine ASALETEN Müdür olarak atandı. Ayhan Taştan kimdir; Iğdır’da doğmuş,ilk ve ortaöğrenimini tamamlamıştır. Lisans eğitimini Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamladıktan sonra Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak Iğdır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine atandı. Okul idareciliğine Necip Fazıl Kısakürek […]

SPOR LİSESİNE SPOR SEVDALISI MÜDÜR
17 Ekim 2019 - 15:39 'de eklendi.

Iğdır’da bir çok okulunda görev yapan Sayın Ayhan TAŞTAN Iğdır spor lisesine ASALETEN Müdür olarak atandı.
Ayhan Taştan kimdir;
Iğdır’da doğmuş,ilk ve ortaöğrenimini tamamlamıştır. Lisans eğitimini Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamladıktan sonra Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak Iğdır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine atandı. Okul idareciliğine Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Lisesinde Müdür Başyardımcısı olarak başlayan Taştan, ardından Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine aynı ünvanla atandı. Aynı zamanda 2. Üniversitesi olan, Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu oldu.
Eğitimin devamlılığını düşünen Taştan, Iğdır Üniversitesi Tarih Bölümü Cumhuriyet Tarihi Anabilim dalında ise Tezli Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.
Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında görev alan Taştan, halen Iğdır Anadolu İmam Hatip Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanlığını yürütmektedir. Başkanlığında devam eden ve İLİMİZİ 2. LİGDE TEMSİL ETMİŞ OLAN IĞDIR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ VOLEYBOL TAKIMI da bu Kulüp bünyesinde faaliyetlerini sürdürmüştür.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER