Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Su Hattı Çalışmaları

Iğdır Belediyesi Başkanı Sayın Yaşar Akkuş’un Talimatı Üzerine Su ve kanalizasyon Müdürlüğüne Bağlı Teknik Ekipler, her alanda modern bir kent görünümüne kavuşturmak için gece 7/24 çalışmaya devam ediyor. Şehir Şebeke suyunun, şehre kesintisiz ve sağlıklı bir şekilde dağıtılması için kentin bütün mahallelerinde, cadde ve sokaklarında, alt yapı şehir şebeke su hattı çalışmaları yapılıyor. Belediye Su […]

Su Hattı Çalışmaları
07 Ekim 2019 - 15:34 'de eklendi.

Iğdır Belediyesi Başkanı Sayın Yaşar Akkuş’un Talimatı Üzerine Su ve kanalizasyon Müdürlüğüne Bağlı Teknik Ekipler, her alanda modern bir kent görünümüne kavuşturmak için gece 7/24 çalışmaya devam ediyor.
Şehir Şebeke suyunun, şehre kesintisiz ve sağlıklı bir şekilde dağıtılması için kentin bütün mahallelerinde, cadde ve sokaklarında, alt yapı şehir şebeke su hattı çalışmaları yapılıyor.

Belediye Su İşleri Müdürlüğü ekipleri, artan nüfus için yetersiz kalan içme suyu şebekesini kaldırarak bunların yerine halkın ihtiyaçlarını giderecek şekilde çalışmalar yapıyor.
Alt yapı çalışmaları ile ilgili kısa bir açıklama yapan Su ve kanalizasyon Müdürü Sayın Yusuf Fidan:
“Iğdırın artık modern bir kent haline geldiğini belirterek,Daha güçlü ve artan nüfusa cevap olabilecek, uzun yıllar boyunca kentimizin yükünü kaldırabilecek bir Şehir şebeke Su hattı Döşeyerek, şehrin bütün mahallelerinde, cadde ve sokaklarında çalışmalar başlattık.
Kentin en büyük sorunu olan içme suyu sorununu tamamen kaldıracağız” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER