Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

TDV Evlerinde Kalan Öğrenciler Derece Yaptı

Türkiye Diyanet Vakfı Iğdır Şubesine bağlı öğrenci evlerinde kalan öğrenciler, Iğdır Üniversitesinin 2018-2019 akademik yılında üniversite genelinde derece yaparak mezun oldular.Iğdır Üniversitesi ilahiyat Fakültesinden mezun olan Feride Sap Üniversite birincisi olurken yine İlahiyat Fakültesinden Esma Tuncer Üniversite ikincisi oldu. Üniversitede dereceye giren, aynı zamanda TDV evlerinde kalan öğrencileri Iğdır İl Müftüsü Mustafa Tekin makamında ağırladı. […]

TDV Evlerinde Kalan Öğrenciler Derece Yaptı
20 Temmuz 2019 - 17:39 'de eklendi.

Türkiye Diyanet Vakfı Iğdır Şubesine bağlı öğrenci evlerinde kalan öğrenciler, Iğdır Üniversitesinin 2018-2019 akademik yılında üniversite genelinde derece yaparak mezun oldular.Iğdır Üniversitesi ilahiyat Fakültesinden mezun olan Feride Sap Üniversite birincisi olurken yine İlahiyat Fakültesinden Esma Tuncer Üniversite ikincisi oldu.
Üniversitede dereceye giren, aynı zamanda TDV evlerinde kalan öğrencileri Iğdır İl Müftüsü Mustafa Tekin makamında ağırladı. Öğrencilerle sohbet eden Müftü Tekin “ Iğdır’da şuan Türkiye Diyanet Vakfına bağlı 3 öğrenci evimiz var. Bu 3 evde 18 öğrenci kalmaktadır. Biz imkânlarımız doğrusunda bu evlerimizin sayısını artırarak üniversiteye gelen öğrencilere daha güzel hizmet sunmak için uğraşacağız. Sizler bu başarınız ile bizleri gururlandırdınız. Başarılarınızın ömür boyu devam etmesini ve ileriki hayatınızda üstleneceğiniz görevlerde hayırlı hizmetler yapmanızı yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.Ziyaret sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER