Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

TEMİZLİK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

Iğdır Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş ve eş Başkan yardımcısı Halis Güney, korona virüsle (COVID-19) mücadele kapsamında sahada yer alarak vatandaşın sağlığını korumak amacıyla yoğun mesai harcayan temizlik personeline teşekkür ederek Ödüllendireceğini söyledi.Dünyayı etkisi altına alan korona virüs için gerekli tedbirleri alan Iğdır Belediyesinden örnek teşkil edilecek bir hamle daha geldi.Covit-19 ile mücadele ederken,hayatlarını yaşamlarını […]

TEMİZLİK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR
06 Nisan 2020 - 10:52 'de eklendi.

Iğdır Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş ve eş Başkan yardımcısı Halis Güney, korona virüsle (COVID-19) mücadele kapsamında sahada yer alarak vatandaşın sağlığını korumak amacıyla yoğun mesai harcayan temizlik personeline teşekkür ederek Ödüllendireceğini söyledi.
Dünyayı etkisi altına alan korona virüs için gerekli tedbirleri alan Iğdır Belediyesinden örnek teşkil edilecek bir hamle daha geldi.
Covit-19 ile mücadele ederken,hayatlarını yaşamlarını riske atarak görevlerini yerine getirmeye çalışan sağlık personelleri gibi şehrimizde gece gündüz çalışarak halkın sağlığını esas alan ve yüreklerini ortaya koyan temizlik personelininde asla unutulmaması gerektiğini ifade etti.
“Korona virüsle Topyekun Mücadele Ediyoruz”
Eş Başkan Akkuş, Korona virüs ile mücadele kapsamında tıpkı sağlık çalışanları gibi hijyen, temizlik ve dezenfekte işlemlerini özveriyle yürüten mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Belediye personelinin korona virüsü yok etmek için aralıksız bir şekilde mücadele ettiğini belirten Eş Başkan Yaşar Akkuş; “Gece gündüz sağlıklı ve temiz bir kent sunabilmek için çalışan mesai arkadaşlarımızın yükü korona virüs sonrası çok daha fazla arttı. Virüse karşı birebir maruz kalma riskleri de oldukça yüksek. Çalışma arkadaşlarımıza bir ziyaret gerçekleştirerek, küçük bir moral desteği sağlamak istedik. Mesai arkadaşlarımızın motivasyonunu artırmak için ödüllendireceğiz. Belediye olarak virüs tehdidini ortadan kaldırmak için var gücümüzle, soluksuz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemşehrilerimizin de bizlere yardımcı olmalarını bekliyoruz. Ellerinden geldiğince sosyal mesafeyi korumaları, temizliklerine dikkat etmeleri ve mümkünse evlerinden çıkmamaları virüsün yayılmasını engelleyecek ve durdurulmasına yardımcı olacaktır dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER