Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

TİGEM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN(Düzeltme Haberi)

”Genel Müdürlüğümüzde koyunculuk faaliyeti yürütülen işletmelerimizde bulunan hayvanlar hastalıklara karşı düzenli olarak aşılanmakta ve gerekli paraziter mücadeleler yapılmaktadır. Haberde adı geçen sarılık tek başına bir hastalık olmayıp, bakteriyel, viral ve protozoer pek çok hastalıkla birlikte beslenme hatalarında görülen bir semptomdur. İşletmelerimizdeki hayvanların tamamı İşletme Veteriner Hekimlerimiz tarafından kontrol edilmekte olup, bu güne kadar işletmelerimizde haberde […]

TİGEM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN(Düzeltme Haberi)
21 Ekim 2020 - 13:07 'de eklendi.

”Genel Müdürlüğümüzde koyunculuk faaliyeti yürütülen işletmelerimizde bulunan hayvanlar hastalıklara karşı düzenli olarak aşılanmakta ve gerekli paraziter mücadeleler yapılmaktadır. Haberde adı geçen sarılık tek başına bir hastalık olmayıp, bakteriyel, viral ve protozoer pek çok hastalıkla birlikte beslenme hatalarında görülen bir semptomdur. İşletmelerimizdeki hayvanların tamamı İşletme Veteriner Hekimlerimiz tarafından kontrol edilmekte olup, bu güne kadar işletmelerimizde haberde bahsi geçen hastalık görülmemiştir.

Ayrıca; yetiştiricilerimize işletmelerimizden hayvanlar teslim edilmeden önce gerekli kontrolleri yapılarak sağlıklı ve sağlam olarak teslim edilmektedir.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER