Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Tuz Mağraları Sağlık Turziminde

Iğdır Üniversitesi tarafından yürütülen Tuzluca Tuz Mağaraları Tuz Terapi Merkezi projesi için istişare toplantısı gerçekleşti.Toplantıda Tuzluca Tuz Mağaralarının sağlık turizmine kazandırılması için gerekli çalışmaların yapılması yönünde karar alındı. Tuz Terapi Merkezi Projesi hakkında yetkililere bilgi veren Rektör Alma, Tuz Terapi merkezlerinin dünyanın sayılı yerlerinde olduğunu belirtti. Alma, “Hayata geçirilecek Tuz Terapi projemiz KOAH, egzama, astım […]

Tuz Mağraları Sağlık Turziminde
21 Ağustos 2019 - 16:28 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi tarafından yürütülen Tuzluca Tuz Mağaraları Tuz Terapi Merkezi projesi için istişare toplantısı gerçekleşti.Toplantıda Tuzluca Tuz Mağaralarının sağlık turizmine kazandırılması için gerekli çalışmaların yapılması yönünde karar alındı.
Tuz Terapi Merkezi Projesi hakkında yetkililere bilgi veren Rektör Alma, Tuz Terapi merkezlerinin dünyanın sayılı yerlerinde olduğunu belirtti. Alma, “Hayata geçirilecek Tuz Terapi projemiz KOAH, egzama, astım ve solunum yolları hastalarımız için bulunmaz bir nimet. Komşu ülke kardeş Nahçıvan’da projemizin nihai amacına uygun Tuz Terapi Merkezi mevcut. Projemiz hayata geçtikten sonra il ve ülke dışından gelecek misafirlerimizin konaklamaları için iyi bir otel gerekli olacak. Tabi sadece bununla da sınırlı kalınmayacak. Sosyal etkinlik alanları da bu derece önem arz etmektedir” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER