Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Tuzluca MYO Öğrencileri Hazar Koleji’nde Drama Etkinliği Düzenledi

Iğdır Üniversitesi Tuzluca Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı 2. sınıf öğrencileri Hazar Koleji’nde drama etkinliği düzenledi. Hazar Koleji’ndeki drama etkinliği, Tuzluca Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Derya Atalay’ın rehberliğinde gerçekleştirildi. Çocuk Gelişimi Programında drama dersleri veren Öğr. Gör. Atalay, daha önce Bahçeşehir Koleji’nde de yaptıkları bu tür etkinliklerin Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerinin mesleki gelişimleri için çok […]

Tuzluca MYO Öğrencileri Hazar Koleji’nde Drama Etkinliği Düzenledi
03 Ocak 2020 - 14:24 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Tuzluca Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı 2. sınıf öğrencileri Hazar Koleji’nde drama etkinliği düzenledi.

Hazar Koleji’ndeki drama etkinliği, Tuzluca Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Derya Atalay’ın rehberliğinde gerçekleştirildi. Çocuk Gelişimi Programında drama dersleri veren Öğr. Gör. Atalay, daha önce Bahçeşehir Koleji’nde de yaptıkları bu tür etkinliklerin Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerinin mesleki gelişimleri için çok faydalı olduğunu belirtti.

Hazar Koleji’ndeki drama etkinliği sonrası, Hazar Koleji İlköğretim Müdürü Necla Ölçe tarafından Öğr. Gör. Derya Atalay’a teşekkür belgesi takdim edildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER