Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Ücretsiz Saç Kesimi Programı

Ücretsiz Saç Kesimi Programına Katılarak Destek Veren Berber Ve Kuaförlere Teşekkür Plaketi Verildi Iğdır Belediyesi ile Iğdır Kuaförler ve Berberler Derneğinin ortaklaşarak bu yıl ikinci kez düzenlediği ücretsiz saç kesimi programına katılarak, okulların açılmasına kısa bir süre kala çocukların saçlarını kesen berber ve kuaförlere Iğdır Belediye Eş Başkanları tarafından teşekkür plaketi verildi. Iğdır Belediye Eş […]

Ücretsiz Saç Kesimi Programı
26 Ekim 2019 - 13:04 'de eklendi.

Ücretsiz Saç Kesimi Programına Katılarak Destek Veren Berber Ve Kuaförlere Teşekkür Plaketi Verildi

Iğdır Belediyesi ile Iğdır Kuaförler ve Berberler Derneğinin ortaklaşarak bu yıl ikinci kez düzenlediği ücretsiz saç kesimi programına katılarak, okulların açılmasına kısa bir süre kala çocukların saçlarını kesen berber ve kuaförlere Iğdır Belediye Eş Başkanları tarafından teşekkür plaketi verildi.

Iğdır Belediye Eş Başkanları Yaşar Akkuş ile Eylem Çelik, meclis üyeleri, Iğdır Berberler ve Kuaförler Dernek Başkanı Gökmen Kaya ve Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Atakan Demirci ile birlikte berber ve kuaförleri kendi mekanlarında ziyaret etti.

Iğdır Berberler Ve Kuaförler Derneği ile birlikte bu sosyal sorumluluk projesinin artık geleneksel hale getirildiğini belirten Eş Başkanlar;” Iğdır Berberler Ve Kuaförler Derneğimize bağlı kuaför ve berberlerimizin bu projenin hayata geçmesi noktasında emeği çok fazladır. Biz de bugün kendilerini ziyaret ederek teşekkür etmek istedik. Biz Iğdır Belediyesi olarak bu tür projelere her zaman destek vermeye, bunları hayata geçirmeye hazırız. Bu yapılan sosyal sorumluluk projesinin halkımızda çok olumlu karşılık bulması ve insanlarımızı mutlu etmesi de bizi ayrıca mutlu etti.” Dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER