Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Uzaktan Eğitim Yoluyla Ders Veren Akademisyenler

Uzaktan eğitim yoluyla ders veren akademisyenler için Mesleki Gelişim Programı düzenlendi. Programa katılan akademisyenler, sertifikalarını Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’nın elinden aldı. 16-20 Eylül tarihleri arasında düzenlenen mesleki gelişim programına uzaktan eğitim yoluyla ders veren 9 akademisyen katıldı. Verilen eğitim kapsamında “Eğitimde Etkili Teknoloji Entegrasyonu”, “Teknolojik Pedagojik Alan Bilgisi” gibi teorik konuların […]

Uzaktan Eğitim Yoluyla Ders Veren Akademisyenler
25 Eylül 2019 - 17:38 'de eklendi.

Uzaktan eğitim yoluyla ders veren akademisyenler için Mesleki Gelişim Programı düzenlendi. Programa katılan akademisyenler, sertifikalarını Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’nın elinden aldı.
16-20 Eylül tarihleri arasında düzenlenen mesleki gelişim programına uzaktan eğitim yoluyla ders veren 9 akademisyen katıldı. Verilen eğitim kapsamında “Eğitimde Etkili Teknoloji Entegrasyonu”, “Teknolojik Pedagojik Alan Bilgisi” gibi teorik konuların ele alınmasının yanı sıra çeşitli web araçları yardımıyla dijital içerik geliştirmeye dönük olarak pratik de yapıldı. Mesleki gelişim eğitimi alan akademisyenler için teorik ve pratik eğitimleri takiben 3 hafta süreyle mentorluk programı da düzenlenecek. Mentorluk programı kapsamında akademisyenlerin ders tasarımlarına Teknolojik Pedagojik Alan Bilgisi çerçevesinde geribildirim verilecek; ayrıca teknik ve pedagojik destek sağlanacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER