Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim başkanlığında “2020 yılı Ekim Ayı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı” gerçekleştirildi.

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim başkanlığında “2020 yılı Ekim Ayı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı” gerçekleştirildi.Valililik toplantı salonunda İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu üyelerinin katılımıyla yapılan toplantıda; Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğünün 2020 yılında yürütülen faaliyetleri, yürütme kurulu ve denetim kurulu tarafından yapılan çalışmaların değerlendirilmesi, Iğdır Özel Eğitim ve Meslek Okulunda […]

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim başkanlığında “2020 yılı Ekim Ayı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı” gerçekleştirildi.
28 Ekim 2020 - 10:59 'de eklendi.

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim başkanlığında “2020 yılı Ekim Ayı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı” gerçekleştirildi.Valililik toplantı salonunda İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu üyelerinin katılımıyla yapılan toplantıda; Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğünün 2020 yılında yürütülen faaliyetleri, yürütme kurulu ve denetim kurulu tarafından yapılan çalışmaların değerlendirilmesi, Iğdır Özel Eğitim ve Meslek Okulunda el sanatları teknolojisi alanı dekoratif el sanatları dalı ile seramik ve cam teknolojisi alanı temel seramik seramik şekillendirme ve basit çini dekoru dalının açılması hususları görüşüldü.Düzenlenen toplantı, diğer kurumların ve yürütme kurulu üyelerinin önerilerinin görüşülmesi ile son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER