Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Vali/Belediye Başkan V.H. Engin Sarıibrahim Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla Geleceğe Nefes kampanyası kapsamında gerçekleştirilen fidan dikim etkinliğine katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Tarım ve Orman Bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü’nün koordinasyonunda 81 ilde başlatılan ve bu yıl 2’incisi düzenlenen kampanya kapsamında bugün ülke genelinde olduğu gibi Iğdır ilinde de binlerce fidan toprakla buluşturuluyor. Çalpala Köyü Kent Ormanı karşısında düzenlenen fidan dikim etkinliğine Valinin yanı sıra kurum amirleri, STK temsilcileri, kamu kurumu personelleri, öğretmenler, […]

Vali/Belediye Başkan V.H. Engin Sarıibrahim Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla Geleceğe Nefes kampanyası kapsamında gerçekleştirilen fidan dikim etkinliğine katıldı.
11 Kasım 2020 - 16:16 'de eklendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Tarım ve Orman Bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü’nün koordinasyonunda 81 ilde başlatılan ve bu yıl 2’incisi düzenlenen kampanya kapsamında bugün ülke genelinde olduğu gibi Iğdır ilinde de binlerce fidan toprakla buluşturuluyor. 
Çalpala Köyü Kent Ormanı karşısında düzenlenen fidan dikim etkinliğine Valinin yanı sıra kurum amirleri, STK temsilcileri, kamu kurumu personelleri, öğretmenler, öğrenciler, vatandaşlar ve basın mensupları katıldı. Etkinlik öncesi katılımcılara COVİD-19 salgınının devam ettiğini belirterek maske ve sosyal mesafe konusunda hatırlatmalarda da bulunan Sn. Sarıibrahim, Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla toprakla buluşturulacak fidanların bereket getirmesi temennisinde bulunularak Milli Ağaçlandırma Günü’nün ülke, milleti ve Iğdır ili adına hayırlara vesile olmasını diledi. 
Saatler 11:11’i gösterdiğinde fidan dikim etkinliğinin ilk startını veren Vali, etkinlik alanındaki tüm kurumlarda ve öğrencilerle birlikte fidanları toprakla buluşturarak can suyu verdiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER