Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim , Halk Eğitim Merkezinde ‘Kafkas Bebek’ kurslarında eğitim gören kadın kursiyerleri ziyaret etti.

İl Jandarma Komutanı Mustafa Özdurhan’ın eşi Belma Özdurhan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Nebi Işık, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat Aydoğdu ve Milli Eğitim Şube Müdürü Aziz Akar’ın da eşlik ettiği ziyarette hanımefendi, ev kadınları tarafından el emeği ile üretilen sağlıklı ve uzun ömürlü kafkas bebeklerini inceleyerek kursiyer kadınlardan ürettikleri oyuncaklar hakkında bilgi aldı. Yapılan ziyaret […]

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim , Halk Eğitim Merkezinde  ‘Kafkas Bebek’ kurslarında eğitim gören kadın kursiyerleri ziyaret etti.
14 Kasım 2020 - 10:46 'de eklendi.

İl Jandarma Komutanı Mustafa Özdurhan’ın eşi Belma Özdurhan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Nebi Işık, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat Aydoğdu ve Milli Eğitim Şube Müdürü Aziz Akar’ın da eşlik ettiği ziyarette hanımefendi, ev kadınları tarafından el emeği ile üretilen sağlıklı ve uzun ömürlü kafkas bebeklerini inceleyerek kursiyer kadınlardan ürettikleri oyuncaklar hakkında bilgi aldı. 
Yapılan ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER