Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Vali/Belediye Başkan V.H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim Iğdır’da şehit edilen Rabil Turan’ın ailesine ziyarette bulundu.

Vali/Belediye Başkan V.H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim , 1993 yılında bölücü terör örgütü mensuplarınca Iğdır’da şehit edilen Rabil Turan’ın ailesini ikametlerinde ziyaret etti.5.Hudut Alay Komutanı Yılmaz Doğan’ın eşi Dilek Doğan’ın ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Hüseyin Akkuş’un da hanımefendiye eşlik ettiği ziyarette şehit ailesi ile uzun süre sohbet eden hanımefendi, […]

Vali/Belediye Başkan V.H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim   Iğdır’da şehit edilen Rabil Turan’ın ailesine ziyarette bulundu.
11 Kasım 2020 - 10:36 'de eklendi.

Vali/Belediye Başkan V.H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim , 1993 yılında bölücü terör örgütü mensuplarınca Iğdır’da şehit edilen Rabil Turan’ın ailesini ikametlerinde ziyaret etti.
5.Hudut Alay Komutanı Yılmaz Doğan’ın eşi Dilek Doğan’ın ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Hüseyin Akkuş’un da hanımefendiye eşlik ettiği ziyarette şehit ailesi ile uzun süre sohbet eden hanımefendi, şehidin emaneti olan ailesinin kendilerinden herhangi bir talepleri olup olmadığını da sorarak devletin şehit ailelerinin her zaman yanında olduğunu ifade etti.
Hanımefendi, misafirperverliklerinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek şehit ailesine teşekkür etti. Yapılan ziyaret hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER