Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim Kızıltaş Ailesine Ziyarette Bulundu

Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim hanımefendi Iğdır ili Emek Mahallesinde ikamet etmekte olan Kızıltaş ailesini ikametlerinde ziyaret etti.Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Figen Alma ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Gülümser Tekay’ın da eşlik ettiği ziyarette hanımefendi, geçilen yıllarda eşi vefat eden Fatma Kızıltaş ve iki çocuğunun durumu hakkında aileden […]

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim Kızıltaş Ailesine Ziyarette Bulundu
04 Kasım 2020 - 12:02 'de eklendi.

Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim hanımefendi Iğdır ili Emek Mahallesinde ikamet etmekte olan Kızıltaş ailesini ikametlerinde ziyaret etti.
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Figen Alma ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Gülümser Tekay’ın da eşlik ettiği ziyarette hanımefendi, geçilen yıllarda eşi vefat eden Fatma Kızıltaş ve iki çocuğunun durumu hakkında aileden ve beraberindeki kurum müdürlerinden bilgi aldı. 
Ailenin ihtiyaç ve taleplerini de dinleyen hanımefendi, devletimizin şefkatli elinin dar gelirli ve yardıma muhtaç ailelere her zaman açık olduğunu ifade etti. 
Yapılan ziyaret hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER