Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim, ulusal ve yerel basın mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim, ulusal ve yerel basın mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürlerinin de hazır bulunduğu programda Vali Sarıibrahim tarafından, Bağlar Mahallesinde belirlenen pilot bölgede hayata geçirilecek çöp çıkarma ve toplama saati uygulaması hakkında basın mensuplarına bilgi verildi. Düzenlenen programda ayrıca basın mensuplarının görüş ve sorularını da […]

Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim, ulusal ve yerel basın mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.
30 Ekim 2020 - 15:33 'de eklendi.

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim, ulusal ve yerel basın mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.
Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürlerinin de hazır bulunduğu programda Vali Sarıibrahim tarafından, Bağlar Mahallesinde belirlenen pilot bölgede hayata geçirilecek çöp çıkarma ve toplama saati uygulaması hakkında basın mensuplarına bilgi verildi. Düzenlenen programda ayrıca basın mensuplarının görüş ve sorularını da dinleyen Sarıibrahim, belediye hizmetlerine ilişkin yapılan çalışma ve projeler hakkında da basın mensuplarına bilgiler verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER