Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Vali/Belediye Başkan Vekilinin eşi Hatice Sarıibrahim, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı çocuk evlerindeki iki çocuğa koruyucu ailelik yapan Sinay ailesini ziyaret etti.

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim hanımefendi, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı çocuk evlerindeki iki çocuğa koruyucu ailelik yapan Sinay ailesini ziyaret etti.Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdür Yardımcısı Hüseyin Akkuş’un da hanımefendiye eşlik ettiği ziyarette, ailenin çocukları ile yakından ilgilenen hanımefendi, aileden çocukların durumu hakkında bilgi aldı. Ziyaretinde koruyucu […]

Vali/Belediye Başkan Vekilinin eşi Hatice Sarıibrahim, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı çocuk evlerindeki iki çocuğa koruyucu ailelik yapan Sinay ailesini ziyaret etti.
20 Kasım 2020 - 11:09 'de eklendi.

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim hanımefendi, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı çocuk evlerindeki iki çocuğa koruyucu ailelik yapan Sinay ailesini ziyaret etti.
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdür Yardımcısı Hüseyin Akkuş’un da hanımefendiye eşlik ettiği ziyarette, ailenin çocukları ile yakından ilgilenen hanımefendi, aileden çocukların durumu hakkında bilgi aldı. Ziyaretinde koruyucu aile olmanın önemine de dikkat çeken hanımefendi, “Devletimiz, her ne kadar  himayesindeki çocuk evlerinde kalan çocuklarımızın bütün ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılasa da tüm çocuklarımızın sıcak bir aile ortamında aile şefkati ile yetişmesi bizim en büyük arzumuzdur. Tüm çocuklarımızın sağlıklı bir psiko-sosyal yaşam sürdürebilmeleri için kendilerini koruyacak, sevecek ve gerekli ihtiyaçlarını karşılayabilecek, üzüntüsünü paylaştığı kadar sevincini ve başarılarını da takdir edecek ailelere ihtiyaçları vardır. Bugün burada iki çocuğumuzun da yüzlerindeki ifadeden anlıyoruz ki mutlu ve sıcak bir aile ortamına sizlerin sayesinde kavuşmuşlar. Bu sorumluluğu üstlenerek çocuklarımıza verdiğiniz her türlü destek için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER