Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

VALİ KAYITSIZ KALMADI

Iğdır belediyesine kayyum atandığı günden itibaren, belediye sosyal medya hesapları, Iğdırlı vatandaşlar için son zamanlarda sempatik ve espritüel mesajlar yayınlayarak halka bir sıcaklık ve güven duygusu aşılamakta. Halkın da beğenisini kazanan bu paylaşımlar Iğdır belediyesinden birçok talep, şikâyet ve hoş anları da beraberinde getirmekte. Geçenlerde bir sosyal medya kullanıcısının, belediye sayfasına yazdığı; “Bu gün çok […]

VALİ KAYITSIZ KALMADI
09 Haziran 2020 - 17:17 'de eklendi.

Iğdır belediyesine kayyum atandığı günden itibaren, belediye sosyal medya hesapları, Iğdırlı vatandaşlar için son zamanlarda sempatik ve espritüel mesajlar yayınlayarak halka bir sıcaklık ve güven duygusu aşılamakta. Halkın da beğenisini kazanan bu paylaşımlar Iğdır belediyesinden birçok talep, şikâyet ve hoş anları da beraberinde getirmekte.

Geçenlerde bir sosyal medya kullanıcısının, belediye sayfasına yazdığı;

“Bu gün çok duygusalım, bir parça önerebilir misiniz?” sorusuna,

Iğdır belediyesi sayfa kullanıcıları tarafından:

“Tabi, Barış Manço-Unutamadım” diye yanıt vermesi vatandaşlar tarafından hoş karşılandı.

Birkaç gün önce de Selin SERTKARA diye bir hanımefendinin belediye sosyal medya sayfasına

Sayın valim, “9 Haziran’da nikâh törenimiz var, şahidimiz olur musunuz?” diye yazması üzerine vali ÜNLÜ mesaja kayıtsız kalmadı.

Vali ÜNLÜ’NÜN talimatlarıyla kurum yetkilileri, öğretmen oldukları öğrenilen Selin-Soner çiftiyle iletişime geçerek, vali beyin şahitlik yapmayacağını, bizzat kendilerinin belediye başkanı sıfatıyla nikâhı kıyacaklarını bildirdiler.

9 Haziran 2020 tarihinde Iğdır belediyesi evlendirme bürosunda hazır bulunan Selin-Soner çiftinin nikâh şahidi İl milli eğitim müdürü sayın Hakan GÖNEN oldu.

Selin-Soner çiftinin nikâhını kıyan vali ÜNLÜ, çifte mutluluklar dileyerek, Kur’an-ı Kerim ve Evlilik rehber kitapları hediye etti. Ve nikâh sonrası Iğdır belediyesi sosyal medya sayfasından;

“Mutluluğa, evet dediler!

Vali/Belediye Başkan V. Sn. Enver Ünlü, sosyal medya üzerinden kendisine ulaşan Selin&Soner çiftimizin nikâhını kıydı.

Ünlü, çiftimize iki cihan saadeti dileyerek evlilik rehberi ve Kur’an-ı Kerim hediye etti.” paylaşımı yapıldı.

Nikâh sonrası memnuniyetlerini belirten Selin-Soner çifti, vali ÜNLÜ ve milli eğitim müdürü GÖNEN’E teşekkür edip, daha sonra da sosyal medya hesaplarından:

 “@valiunlu Sayın Valim, bu güzel günde bizi yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederiz. Sayın Milli Eğitim Müdürümüz ve siz ailemiz oldunuz.” Paylaşımı yaptılar.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER