Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

07 Ekim 2019 tarihinde Bakanlığımızın takdiri ile Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevime başlamış bulunmaktayım. Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN ve Milli Eğitim Bakanımız Sn.Ziya SELÇUK’un önderliğinde, bakanlığımızın stratejileri ve 2023 hedefleri doğrultusunda, milli ve manevi değerlerimize bağlı, yerel değerlerimize saygılı, yenilikçi-değişimci bir anlayışla, sorun çözmeye odaklı, istişareye dayalı bir yönetim sergileme gayreti içinde olacağız. Tüm […]

YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
08 Ekim 2019 - 16:17 'de eklendi.

07 Ekim 2019 tarihinde Bakanlığımızın takdiri ile Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevime başlamış bulunmaktayım. Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN ve Milli Eğitim Bakanımız Sn.Ziya SELÇUK’un önderliğinde, bakanlığımızın stratejileri ve 2023 hedefleri doğrultusunda, milli ve manevi değerlerimize bağlı, yerel değerlerimize saygılı, yenilikçi-değişimci bir anlayışla, sorun çözmeye odaklı, istişareye dayalı bir yönetim sergileme gayreti içinde olacağız.
Tüm kurumlarımızda; sevgi, saygı, barış, hoşgörü ve karşılıklı anlayış içerisinde, ortak akılla hareket etmek suretiyle, bir ve beraberce Tuzluca’mızın eğitimdeki başarısını daha üst seviyelere taşıyacağımıza inanıyorum.Kaybedecek tek bir bireyimiz, kaybedecek tek bir saniyemiz bile olmadığı anlayışıyla bütün Tuzluca halkına, özellikle fedakâr öğretmenlerimize, yöneticilerimize ve kendileri için her türlü fedakârlığı yapacağımız öğrencilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Ozan MALKOÇ Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürü

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER