Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Yerel Gazete Yetkilileri…

Iğdır belediyesi başkanı Sn. Yaşar AKKUŞ ve ekibinin daveti üzerine,Iğdır’da faaliyet gösteren Vasıflı yerel gazete yetkilileri, ulusal ajans temsilcileri, İnternet gazeteciliği temsilcileri ve sosyal medya sayfa sahipleri ile bir kahvaltı programı düzenlendi. Düzenlenen kahvaltı programında, basın mensuplarının sorunları ve ilimizdeki düzen bekleyen mevcut sıkıntılar görüşüldü. Iğdır’ın sıkıntıları üzerine sorulan soruları cevaplayarak, belediyenin 7 ay içerisinde […]

Yerel Gazete Yetkilileri…
14 Ekim 2019 - 13:45 'de eklendi.
I

Iğdır belediyesi başkanı Sn. Yaşar AKKUŞ ve ekibinin daveti üzerine,Iğdır’da faaliyet gösteren Vasıflı yerel gazete yetkilileri, ulusal ajans temsilcileri, İnternet gazeteciliği temsilcileri ve sosyal medya sayfa sahipleri ile bir kahvaltı programı düzenlendi.
Düzenlenen kahvaltı programında, basın mensuplarının sorunları ve ilimizdeki düzen bekleyen mevcut sıkıntılar görüşüldü.
Iğdır’ın sıkıntıları üzerine sorulan soruları cevaplayarak, belediyenin 7 ay içerisinde yaptıkları hakkında basın mensuplarını bilgilendiren Sayın AKKUŞ, bundan sonra da düzenli olarak bu tür toplantıların olacağını bildirdi. Program karşılıklı görüş alışverişlerinin ardından toplu bir hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER