Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Yeşilay Derneği 36 İlde Tedavi Merkezleri Kurdu

Yeşilay derneği, 81 ilde 122 şubesiyle faaliyet yürütürken 36 ilde de tedavi merkezleri kurdu.Yeşilay Iğdır şube başkanı Adem ÇAKMAK ve ekibinin üstün gayretleri sonucu, büyük şehirlerin bile onüne geçerek, Iğdır’da bu merkezlerden birisi oldu.Yeşilay Iğdır şube başkanı Sn. ÇAKMAK, aylık rutin toplantılarını yeni açtıkları tedavi merkezini de tanıtmak amaçlı Toki mevkiinde bulunan binasında yaptı.Davet üzerine […]

Yeşilay Derneği 36 İlde Tedavi Merkezleri Kurdu
30 Aralık 2019 - 11:02 'de eklendi.

Yeşilay derneği, 81 ilde 122 şubesiyle faaliyet yürütürken 36 ilde de tedavi merkezleri kurdu.
Yeşilay Iğdır şube başkanı Adem ÇAKMAK ve ekibinin üstün gayretleri sonucu, büyük şehirlerin bile onüne geçerek, Iğdır’da bu merkezlerden birisi oldu.
Yeşilay Iğdır şube başkanı Sn. ÇAKMAK, aylık rutin toplantılarını yeni açtıkları tedavi merkezini de tanıtmak amaçlı Toki mevkiinde bulunan binasında yaptı.
Davet üzerine Toplantıya Ak parti Iğdır Eski il başkanı Sn Av. Ahmet TUTULMAZ, Ak parti ığdır il başkan yardımcısı Sn Ferdi TURAN, Iğdır il Emniyet müdürlüğüne bağlı Narkotik şube yetkilisi, il milli eğitim şube müdürleri, Iğdır’da faaliyet yürüten STK(sivil toplum örgütleri) ve Aras gazetesi sorumlu yazı işleri müdürü Nihat ARAS katıldı. Toplantının gündem maddesi “Bağımlılıklar, bağımlılıklarla mücadelede neler yapılabileceği ve sonuca nasıl ulaşılabileceği” oldu.
1 saat olarak planlanan Toplantı, katılımcıların konunun hassasiyeti ve önemi gereği, sorulan sorular ve  çözüm çabaları sebebiyle zamanını fazlasıyla aştı.
Toplantı sonrası kısa bir sohbet ettiğimiz Yeşilay Iğdır il başkanı Sn. Adem ÇAKMAK:
“Iğdır Yeşilay Şubesi olarak yıllardan beri bağımlılıklarla mücadele veriyoruz.Sivil toplum kuruluşları olarak birlikte bu mücadeleyi sürdürmek ve ortak hareket edebilmek amacıyla Aylık Sivil toplum Kuruluşları toplantısına ev sahipliği yaptık.Bu ay ki gündem maddemiz “Bağımlılıklar ve Bağımlılıklarla Mücadele Nasıl Olmalı?”Gündem konumuzla ilgili kurum müdürlerini de çağırarak bağımlılıkla mücadelede neler yaptıklarını ve birlikte neler yapabiliriz üzerinde durduk, durmalıyız” diye belirtti

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER