Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

YKS Ve LGS’de Başarı Gösteren Öğrencilere Ödül Töreni Düzenlendi

Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında mezun olup aynı yıl YKS ve LGS sınavlarında başarı gösteren öğrencilerimiz ve aileleriyle ödül töreninde bir araya geldi. Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve Şube Müdürü Sedat Bilir’in de hazır bulunduğu törende, öğrenciler ve aileleri ile tek tek sohbet eden Sayın Sarıibrahim, öğrencilerden sınavlarda kazandıkları bölümler […]

YKS Ve LGS’de Başarı Gösteren Öğrencilere Ödül Töreni Düzenlendi
27 Ağustos 2020 - 9:11 'de eklendi.

Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında mezun olup aynı yıl YKS ve LGS sınavlarında başarı gösteren öğrencilerimiz ve aileleriyle ödül töreninde bir araya geldi. 
Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve Şube Müdürü Sedat Bilir’in de hazır bulunduğu törende, öğrenciler ve aileleri ile tek tek sohbet eden Sayın Sarıibrahim, öğrencilerden sınavlarda kazandıkları bölümler ve okullar hakkında bilgi aldı. Başarı gösteren öğrencilere hediye de veren Sayın Sarıibrahim, öğrencileri ve ailelerini başarılarından dolayı tek tek tebrik ederek yaptığı konuşmada; “Yoğun ve zorlu bir sürecin ardından vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını alarak ilimizi en güzel şekilde temsil ettiğiniz için sizleri canı gönülden tebrik ediyorum. Sevgili gençler, bundan sonraki eğitim öğretim sürecinde kendinizi geliştirerek devlete, millete, sizleri yetiştiren insanlara faydalı birer birey olacağınızdan hiç şüphem yoktur. Bu zorlu süreçte sizlerin en büyük destekçisi anne ve babalarınıza da ayrı ayrı teşekkür ediyorum, onların hayır dualarını almayı sakın ihmal etmeyin. Bizler başınız dara düştüğünde her daim yanınızdayız, devlet olarak sizler için elimizden gelen her türlü gayreti göstermeye hazırız. Tekrardan hepinizi tebrik ediyor bundan sonraki süreçte de sizleri daha iyi yerlerde görmeyi arzu ediyoruz. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi. 
Düzenlenen tören hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER