Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

“YÖK Bursları”

Iğdır Üniversitesi Senato odasında ilgili birimlerinin katılımları ile “YÖK BURSLARI” konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Iğdır Üniversitesi İç Denetçisi Namık Kemal Özeroğlu’nun yanı sıra akademik ve idari personeller katıldı. Toplantıda; Yükseköğretim Kurulu tarafından öğrencilere yönelik olarak verilen 100/2000 Doktora Bursu, Yabancı Uyruklu Öğrenciler Bursu, Lisans Destek Bursu ile akademisyenlere yönelik olarak verilen Yurt Dışı Araştırma […]

“YÖK Bursları”
26 Haziran 2019 - 17:40 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Senato odasında ilgili birimlerinin katılımları ile “YÖK BURSLARI” konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Iğdır Üniversitesi İç Denetçisi Namık Kemal Özeroğlu’nun yanı sıra akademik ve idari personeller katıldı.
Toplantıda; Yükseköğretim Kurulu tarafından öğrencilere yönelik olarak verilen 100/2000 Doktora Bursu, Yabancı Uyruklu Öğrenciler Bursu, Lisans Destek Bursu ile akademisyenlere yönelik olarak verilen Yurt Dışı Araştırma Bursu (YUDAB) ve Yabancı Dil Eğitim Bursu hakkında detay bilgiler ile bursların aktarım, izleme ve iade süreçleri kapsamında yapılması gerekenler hakkında değerlendirmeler de bulunuldu.
İç Denetçi Namık Kemal Özeroğlu tarafından gerçekleştirilen sunumun dosyası ve bilgilendirme toplantısına yönelik yapılan değerlendirme anketi, toplantının sonunda katılımcılar ile paylaşıldı.Toplantı soru cevap bölümüyle son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER