Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

YOLCU’NUN ZAFER BAYRAMI MESAJI

Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürü 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.Yolcu mesajında şu ifadelere yer verdi:”Yüce TÜRK Milleti tarihin her döneminde büyük ve kutlu zaferler kazanmış kanı pahasına özgürlüğüne sahip çıkmıştır. Bu Şanlı Millet son olarak Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün önderliğinde 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar Savaşından da zaferle çıkarak, Türk Ulusunu yeniden […]

YOLCU’NUN ZAFER BAYRAMI MESAJI
30 Ağustos 2019 - 16:49 'de eklendi.

Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürü 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.Yolcu mesajında şu ifadelere yer verdi:”Yüce TÜRK Milleti tarihin her döneminde büyük ve kutlu zaferler kazanmış kanı pahasına özgürlüğüne sahip çıkmıştır. Bu Şanlı Millet son olarak Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün önderliğinde 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar Savaşından da zaferle çıkarak, Türk Ulusunu yeniden özgürlüğüne kavuşturmuştur.
Şanlı Bayrağımızın Bu güzel Yurdumuzda özgürce dalgalandırıldığı, Geleceğimizin ve bağımsızlığımızın pekiştirildiği Bu günü yâd ediyor, Milletimizin ve ülkemizin geleceği için şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimize Yüce Allahtan rahmet diliyorum. Tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.”dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER